loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • pl
 • en
 • de
 • cz
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
 • Listopad
 • Październik
 • Wrzesień
 • Sierpień
 • Lipiec
 • Czerwiec
 • Kwiecień
 • Marzec
Archiwum
 • 2017
 • 2016
Fototapeta do salonu
 • Fototapeta to doskonały sposób na wystrój wnętrza salonu i innych pomieszczeń w domu. Różnorodność wzorów fototapet pozwala dobrać odpowiedni motyw do pomeszczeń w każdym stylu.

   

  Salon to miejsce reprezentacyjne każdego domu, ale również wnętrze, które jednoczy i scala wszystkie pomieszczenia. Jest naturalnym centrum ważnych wydarzeń w życiu rodziny, miejscem codziennych spotkań mieszkańców, strefą wypoczynku i rozrywki. To właśnie w tym pokoju spędzamy najwięcej czasu ze swoimi bliskimi podczas posiłków, wieczornych sensów filmowych, uroczystych świąt czy choćby codziennego mijania się pomiędzy innymi pokojami. Salon to również miejsce przyjmowania gości, podejmowania wizyt czysto towarzyskich, ale również odbywania bardziej oficjalnych spotkań. Wszystkie funkcje jakie pełni salon w naszych domach i mieszkaniach sprawiają, że wystrój tego pomieszczenia często bywa kłopotliwy, a stworzenie uniwersalnej aranżacji wystroju wnętrza pozornie nie możliwe. Poszukując pomysłów i inspiracji do wystroju swojego salonu warto zwrócić uwagę na fototapety flizelinowe. 

   

  fototapety do salonu

   

  Fototapety od dawna powszechnie stosowane są w aranżacjach wnętrz, jednak warto poznać możliwości jakie w wystroju pomieszczeń dają współczesne fototapety flizelinowe. Dzisiejsze wzornictwo oraz technologia produkcji znacząco poszeżyły możliwości użycia fototapety. Do nie dawna ten rodzaj dekoracji ściennych kojarzony był z "pocztówkowymi" widokami drukowanymi na papierze o dużej powierzchni. Dzisiaj wzornictwo stosowane w produkcji fototapet jest nie ograniczone. Tysiące designerskich motywów pozwalają dobrać dekor dla każego pomieszczenia lub inspirować się w stworzeniu własnego projektu fototapety realizowanego na zamówienie.

  To właśnie bogactwo motywów i wzorów sprawia, że fototapety to dekoracje uniwersalne. Nie ograniczone możliwości w projektowaniu wzorów sprawiają, że pomieszczenia zmieniają się nie do poznania. Pokój dzienny w małych mieszkaniach czy też duży salon w pięknym domu z pewnością zyska ozdobiony grafiką nadukowaną na flizelinowym podłozu.

  Sklep decorwnetrz.pl oferuje obecnie ponad 3 tysiące wzorów i motywów fototapet flizelinowych dostępnych w różnych stylach. Bogate wzornictwo kwiatowe, urokliwe pejzaże i widoki, motywy street art oraz abstrakcyjne wzory 3D dostępne są w przeróżnych stylach. W naszym sklepie znajdziecie zarówno tapety w klasycznym wzornictwie, barokowe - bogatow zdobione tapety, stylizowane na wzór antyczny, kolonialny, industrialny jak inspirujące grafiki subtelnie wplatające wybrany motyw przewodni. 

   

  Zobacz więcej inspirujących filmów na naszym kanale w portalu youtube >> 

   

  Fototapeta to również doskonały sposób na aranżacje pozwalające stworzyć wrażenie optycznego powiększenia lub pomniejszenia pomieszczenia. Designerskie wzory z kolekcji 3D to wspaniałe dekory tworzące złudzenia optyczne i dzięki temu nadające wnętrzom niesamowity charakter. Na uwagę zasługują również fototapety z kolekcji mapy przedstawiające w róznych stylach naszą planetę i jej regiony rozrysowane kartograficznie. Fototapeta z mapą doskonale sprawdza się jako dekor do salonu i cieszy się powodzeniem w wystroju niewielkich mieszkań jak również ogromnych loftów mieszkaniowych

  Dla szczególnie wymagającyh polecamy mozliwość stworzenia własnej fototapety z unikalnym wzorem projektowanym na zamówienie klienta.

  Fototapety flizelinowe to doskonały dekor do każdego pomieszczenia. Łatwość ich montażu sprawia, że z wyklejeniem fototapety poradzi sobie każdy. Dodatkowo właściwości flizeliny sprawiają że fototapeta zakrywa ubytki ściany dzięki czemu podłoże nie wymaga istotnego przygotowania jak w przypadku innych dekorów.

   

  Czytaj też:

  - Fototapety w kawiaty, motywy roślinne na fototapetach.

  - Fototapety w stylu street art i graffiti

  - Fototapety z mapami

2017-10-10 09:30:17