Opinie o Nas
Blog kategorie
Blog chmura tagów
Top fototapety
Fototapety 3D 0

Fototapety 3D

Fototapety 3D to doskonały pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Wzory fototapet z kolekcji 3D tworzą złudzenie optyczne dając wrażenie przestrzennej głębi nadrukowanego motywu. Designerskie projekty dekoracji 3D w połączeniu z technikami opartymi na perspektywie dają niesamowite mozliwości dekoracyjne. Realistyczne wrażenie efektu 3D pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie.

Fototapety 3D - siła złudzenia

Fototapety 3D to okładziny dekoracyjne na ściany z nadrukowanym motywem imitującym przestrzenną głębie elementów wzoru. Dzięki wykorzystaniu perspektywy i efektu głębi fototapety 3D cechują się wyjątkowym realizmem. Złudzenie optyczne, którego doświadcza się patrząc na wzór tapety wygląda bardzo realistycznie dzięki czemu fototapety trójwymiarowe pozwalają manipulować przestrzenią. Idealnie nadają się do wizualnego powiększenia nie dużych pomieszczeń lub oryginalnego wyznaczenia stref użytkowych w dużych, otwartych wnętrzach.

 

fototapeta 3D     fototapeta 3D

fototapety   Zobacz w sklepie: fototapety 3D

 

Fototapety 3D zyskują co raz większą popularność wśród projektantów wnętrz oraz użytkowników fototapet. Nowoczesne wzornictwo pozwala zagospodarować każde pomieszczenie, a szeroka oferta motywów dekoracyjnych sprawia, że każdy użytkownik znajdzie trójwymiarowy dekor do swojego pomieszczenia. Sklep decorwnetrz.pl oferuje Państwu szeroki wachlaż trójwymiarowych fototapet flizelinowych. Wyjątkowe wzory naszych tapet pozwolą odmienić każde pomieszczenie, a jakość wykonania naszych produktów sprawia, że doskonale nadają się one do każdego pomieszczenia. Kompozycje graficzne nadrukowane na fototapetach 3D pozwalają stworzyć realistyczne wrażenia architektoniczne.

 

 

Fototapeta 3d     Fototapeta 3D

 

Fototapeta 3D Fototapeta 3d fototapeta 3d

 

Wzory fototapet 3D

Współczesne fototapety flizelinowe cechuje brak ograniczeń w zakresie doboru i tworzenia wzorów. Projektanci fototapet wykorzystując efekt złudzenia optycznego tworzą motywy dekoracyjne spełniające oczekiwania użytkowe każdego rodzaju pomieszczenia. Efekt 3D wykorzystany w nowoczesnych fototapetach osiągany jest przy wykorzystaniu podstawowych zjawisk optycznych takich jak perspektywa i głębia. Pozwala to na stworzenie trójwymiarowego efektu na wzorze o dowolnej tematyce. Dlatego też fototapety z efektem 3D spotkać można w każdej kategorii wzorów fototapet. Szczególnie popularne są tapety o tematyce roślinnej i kwiatowej, gdzie złudzenie optyczne pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty dekoracyjne. Inna grupa wzorów 3D na fototapetach to motywy dekoracyjne odnoszące się do architektury i urbanistyki. Popularnym efektem jest tak zwany tunel, który sprawia wrażenie przestrzennej głębi dekorowanej ściany albo różnego rodzaju przestrzenne elementy wzoru. 

 

Fototapeta - Most słońca Fototapeta - Betonowe wieżowce Fototapeta - Podniebny korytarz

 

Fototapeta 3D do salonu, kuchni i gabinetu

Fototapety 3D z przestrzennymi motywami to doskonały pomysł na dekor ścian w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Fototapeta 3D to nowoczesny sposób wystroju wnętrz, który dzięki złudzeniu optycznemu nadaje ścianie niesamowity wygląd przestrzenny. Efekt 3D nadający tapetom wrażenie przestrzenności z powodzeniem zastosowany został we wzorach tapet z różnych kategorii tematycznych.

 

fototapeta 3d     Fototapeta 3d

 

Poza nowoczesnymi, abstrakcyjnymi wzorami 3D na uwagę zasługują fototapety z motywami map świata, miejsc i architektury czy motywami roślinnymi gdzie wkomponowano trójwymiarowe elementy podkreślające przestrzenny charakter fototapety. Efekt 3D wykorzystywany w motywach i wzorach naszych produktów pozwolą odmienić każde pomieszczenie.

  

Fototapety 3D, inspiracje i trendy

Uniwersalny charakter fototapety pozwala na wykorzystanie jej na bardzo różne sposoby w wystroju wnętrz. Szukając pomysłów na aranżację własnych pomieszczeń warto szukać inspiracji i podglądać sprawdzone rozwiązania. Doskonałym źródłem pomysłów jest kanał DECOR w portalu youtube, gdzie prezentujemy inspirujące materiały wideo przedstawiające rozwiązania dekoracyjne, nowości rynkowe oraz wideo poradniki.

 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu w portalu facebook oraz regularnego odwiedzania bloga i strony sklepu. Szczególnie polecamy galerie naszych produktów pogrupowanych w kategorie tematyczne.

 

sklep     youtube     facebook    blog decor

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
"
Sklep internetowy Shoper.pl