Dowiedz się więcej o kupowania kryptowalut

Dowiedz się więcej o kupowania kryptowalut

Zakup kryptowalut

Pierwszą kryptowalutą był bitcoin. Bitmonty pojawiły się w wirtualnej przestrzeni w 2009 roku. Dzisiaj bitcoin jest tylko jedną z wirtualnych walut. Przeczytaj jak kupić bitcoin za pln.

Gdzie można zdobyć bitcoiny?

Możliwości wejścia w posiadanie kryptowalut jest co najmniej kilka. Zdecydowanie najprościej jest wybrać kantor bitcoin. Kantor bitcoin obsługuje nie tylko bitmonety, ale także kilka innych kryptowalut, między innymi litecoin. Zakupione w kantorze środki są przelewane na konto lub na elektroniczny portfel nabywcy.

Kantor bitcoin dokonuje transakcji błyskawicznie. Oferuje też bardzo korzystny kurs bitcoin. Aby kupić kryptowaluty, nie trzeba w to wkładać żadnego wysiłku. Wiele kantorów prowadzi działalność online. A to oznacza, że kryptowaluty można zdobyć bez konieczności wychodzenia z domu. Oczywiście najlepszym momentem na to, aby kupić kryptowaluty jest moment, w którym kurs bitcoin jest najniższy.

Nie tylko kantory kryptowalut

Osoby, które posiadają kryptowaluty mogą je zainwestować. Pierwsza giełda kryptowalut rozpoczęła działalność dość szybko po pojawieniu się bitcoinów. Wiele osób zainteresowanych kryptowalutami pyta jak kupić bitcoin za pln? Jest to naprawdę bardzo proste. Taką możliwość daje między innymi giełda kryptowalut. Osobom, które dopiero zaczynają przygodę z wirtualnymi walutami i zastanawiają się jak kupić bitcoin za pln, szczególnie polecany jest zakup wybranej kryptowaluty w kantorze. Dokonanie transakcji jest prostsze. Ale uwaga! Kurs bitcoin bardziej korzystny może być na giełdzie.