Kupuj wygodnie bitcoiny

Kupuj wygodnie bitcoiny

Zakup kryptowalut

Zastanawiasz się, jak kupić bitcoin za pln? Na pierwszy rzut oka może to być oczywiście skomplikowane, ale tak naprawdę jedyną trudnością jest tutaj to, że nie mamy jeszcze doświadczenia z handlowaniem kryptowalutami. W rzeczywistości jest to bardzo proste i wcale nie potrzeba jakiejś szerszej wiedzy technicznej. Jak to zrobić? Najlepiej sprawdzi się w tym celu giełda kryptowalut oferująca usługi takie jak kup bitcoin.

Sprawdź jak kupować bitcoin

Na początek potrzebny jest nam kantor bitcoin. Jest to oczywiście serwis internetowy, ponieważ na pytanie, jak kupić bitcoin za pln, nie ma żadnej tradycyjnej odpowiedzi. Nie da się kryptowaluty bitcoin kupić w tradycyjnym sklepie. Wszystkie transakcje odbywają się w rzeczywistości wirtualnej. Kantor znajdziemy bez większych problemów, ponieważ miejsca te stały się już bardzo popularne, a do tego działają na całkiem dużą skalę. Nie będzie to dla nas kłopotliwe. Co zrobić już na miejscu?

Jak bezpiecznie kupować bitcoin za pln?

Kup bitcoin – to bardzo istotna kwestia, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Najważniejsza rada jest tutaj zawsze jedna: kup bitcoin w miejscu, które jest duże i dobrze znane. Koniecznie tam, gdzie kurs bitcoin nie odbiega od tego, co prezentowane jest na innych giełdach. Bitcoin nie ma różnych kursów w zależności od tego, gdzie go kupujemy, co oznacza, że wszystkie oferty promocyjne są ofertami szemranymi i coś jest tutaj nie tak.

Pamiętajmy też, ze za korzystanie z takich serwisów nie powinny być naliczane żadne opłaty cykliczne czy dodatkowe prowizje, które nie są po prostu potrąceniem z kwoty wykonywanej przez nas operacji. W przeciwnym razie ryzykujemy, że coś jest nie tak i możemy zostać bez bitcoin, jak i bez złotówek.